Dış Saha Elemanları Kontrol Programı

Dış sahada çalışan tüm personelinizi kolayca takip edin.


FAALİYET

Saha personelinizin yaptığı tüm faaliyetleri kolayca takip edin. Saha elemanınız isterse dosya ve resim çekerek sisteme yükleyebilir ve bu faaliyetleri isterseniz puanlayabilirsiniz.

AKTİVİTE

Saha elemanlarınız olup biten her aktivviteyi size raporlasınlar. Bir fuar, kongre, toplantı veya özel bir partinin varlığını sürekli size gönderirler. İsterseniz bu gönderilen verileri punalayarak en çok çalışan personelinizi ödüllendirebilirsiniz.


PLANLI RAPOR

Önceden Planlı Raporlar hazırlayarak çalışanlarınızın bu planlara ne kadar sadık kaldıklarını görebilirsiniz. Planlı Raporlar üzerinden puanlama yaparak saha çalışanlarınızın verimini arttırabilirsiniz.

ÖNERİLER

Saha personelinizin daha verimli çalışmasını sağlamak için onlardan çeşitli öneriler alabilirsiniz. Önerilerin kalitesine ve içeriğine göre saha elemanlarınızı ödeüllendirebilir veya bazı düzenlemelere gidebilirsiniz.


TAKIM LİDERİ

İsterseniz takım lideri tanımlayıp, kendi altında çalışan takım üyelerinin yaptıklarını görmesini sağlayabilirsiniz. Normalde saha çalışanları birbirlerinin yaptıklarını görmezler. Ancak isterseniz bazı durumlarda yetki vererek bunu aşabilirsiniz..

HARİTA GÖSTERİM

Saha elemanlarınızın yaptığı işleri harita üzerinde gösterebilir ve harita üzeridne analizler yapabilirsiniz. İsterseniz saha elamanlarınıza araba veriyorsanız onaları araç takip sistemi ile takip edebilirsiniz. Araç takip sistemi ile tam entegrasyon yaparak kontrolü elinizde tutmaya devam edersiniz.


PROJELER & KAMPANYALAR

Birden çok firma ile çalışan Danışmanlık Firmaları birden çok Proje tanımlayarak her firmaya ayrı ayrı yetkilendireme yaparak çeşitli kullanıcılar oluşturabilir. Programı tek kullanan firmalar ise Kampanya oluşturup herbir kampanyayı ayrı ayrı takip edebilirler.

RAPORLAR

Her türlü verinizi EXCEL'e atabilirsiniz. Raporlar çeşitli yetki seviyelerine göre ayrılmıştır. Mesela şirketin kar zarar raporunu normal bir çalışan göremez. Şirketinizin ihtiyaç duyacağı veya müşterilerinize vereceğiniz tüm raporlar vardır. Üstelik isterseniz FACEBOOK entegrasyonu yaparak müşterilerize veya temsilcilerinize Facebook üzerinden de ulaşabilirsiniz.