Personel ve Öğrenci Taşımacılığı Programı

Tüm operasyonel faaliyetlerinizi ve çetele takibini kolayca yapabileceksiniz.


ÇETELE

Araçların yaptığı tüm hareketler, doğru fiyatlar girilmiş olarak kontrol altına alınıyor. Şirker içindeki yapılabilecek kötü niyetli girişimler sonlandırılıyor. Proje yöneticileri sadece kendi sorumlu olduğu projeleri görüyorlar.

TEDARİK BANKASI

Tüm araçları bir havuzda tutuyoruz. Projeler arasında kolayca araç aranabiliyor üstelik araç ihtiyacınız olduğunda size önbaşvuruda bulunmuş kişileri semt semt arayabilirsiniz..


SÖZLEŞMELER

Teadrikçilerle yaptığınız sözleşmeleri Milenyum Programı ile kolayca basabilirsiniz. Üstelik bir tedarikçi ile birden fazla sözleşme yapasınız ve istediğiniz sözleşmeye daha sonradan kolayca ulaşabilirsiniz.

UYARILAR

Yol belgeleri, muayene tarihleri, araç sigortaları, araç bakımları gibi çeşitli uyarıları anında görürsünüz. Uyarıları istersneiz 1 hafta önceden görün istersneiz 1 ay önceden görün. İstediğiniz gibi ayarlayaiblirsiniz.


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

İsterneniz müşterilerinize şifre açabilir ve onlarında bazı alanlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Mesela harita üzerinde rota ekranlarını müşteirnizin görmesini sağlamak çok kolay. Üsterin hangi müşteriniz ne zaman sistemi kullanmış görebilirsiniz.

HARİTALI ROTA

Normalde tüm güzergahlarınızı zaten sisteme girebilir ve geriye dönük olarak da her zaman eski güzergahlarınızı ve fiyatlarınızı zaten görebilirsiniz. Ancak Haritalı Rota kullanarak müşterileriniz için vazgeçilmez olabilirsiniz. Tüm güzergahlarınızı Harita üzerine taşıyabilir, müşterilerinizin personelini harita üzerinde işaretleyeiblirsiniz. Böylece güzergah kontrolü daha kolay oluyor.


PAZARLAMA

Müşteri ziyaretleri, problemler ve diğer her türlü müşteri ilişkilerinizi Milenyum Kurumsal Yönetim sistemi ile kolayca takip edebilirsiniz.

RAPORLAR

Her türlü verinizi EXCEL'e atabilirsiniz. Raporlar çeşitli yetki seviyelerine göre ayrılmıştır. Mesela şirketin kar zarar raporunu normal bir çalışan göremez. Şirketinizin ihtiyaç duyacağı veya müşterilerinize vereceğiniz tüm raporlar vardır.